Flesz Powiatu Polickiego [26.04.2022] [wideo]

W najnowszym programie Flesz Powiatu Polickiego informujemy m.in. o pomocy humanitarnej dla miasta Nowy Rozdół w Ukrainie, a także informacja o uruchomionym przez Starostwo Powiatowe w Policach portalu powiatpolicki.pomaga.pl, którego celem jest udzielanie mieszkańcom Powiatu Polickiego pomocy w rozwiązywaniu różnych spraw i problemów życia codziennego.

Ponadto w programie znalazła się informacja o konferencji inaugurującej projekt „Poprawa efektywności energetycznej w budynkach szkolnych w Powiecie Polickim”, na który Powiat Policki otrzymał ponad 7 milionów złotych dofinansowania.

Czytaj więcej

Flesz Powiatu Polickiego [14.04.2022] [wideo]

W najnowszym programie znalazły się migawki m.in. z Gali Wolontariatu i Aktywności Społecznej, z Dnia Otwartego w Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach oraz Targów Szkół Polic i Szczecina.

W materiale relacjonujemy również 3 Bieg Korczaka, zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Policach.

Czytaj więcej

Flesz Powiatu Polickiego [29.03.2022] [wideo]

W najnowszym programie kontynuujemy temat pomocy dla uchodźców z Ukrainy, udzielanej na terenie powiatu polickiego.

Zajmujemy się m.in. tematem działalności pomocowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Czytaj więcej

Flesz Powiatu Polickiego [08.03.2022] [wideo]

W dzisiejszym programie informujemy m.in. o pomocy dla uchodźców z Ukrainy, jaka jest udzielana na terenie powiatu polickiego.

Ponadto przypominamy o punkcie szczepień drive-thru przeciwko COVID-19, który uruchomiony został na parkingu przy Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

Czytaj więcej

Flesz Powiatu Polickiego [22.02.2022] [wideo]

W dzisiejszym programie znalazły się m.in. informacje ws. udziału placówek powiatu polickiego w projekcie Dostępna Szkoła.

W materiale poruszony został temat współpracy między Grupą Azoty Police i powiatem polickim.

Czytaj więcej

Flesz Powiatu Polickiego [23.01.2022] [wideo]

W dzisiejszym programie przedstawiamy m.in. informację na temat budżetu Powiatu Polickiego na rok 2022 oraz planowanych inwestycji drogowych.

Dobiega końca inwestycja polegająca na termomodernizacji pływalni Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

Czytaj więcej

Flesz Powiatu Polickiego [15.12.2021] [wideo]

W dzisiejszym programie przedstawiamy m.in. relację z dziewiątej edycji imprezy sportowej Bieg Mikołajkowy, która rokrocznie odbywa się w Policach.

Ponadto informujemy o bieżącej sytuacji pandemicznej na terenie Powiatu Polickiego, a także o zwycięstwie Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebieży w ogólnopolskiej akcji #SzczepimySię z OSP.

Czytaj więcej