Flesz Powiatu Polickiego [17.11.2023] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego informujemy m.in. kwocie 200 tysięcy złotych jaką Hyundai Engineering Polska przekazał na rzecz Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

Ponadto relacjonujemy obchody Dnia Seniora w Powiecie Polickim.

Czytaj więcej

Flesz Powiatu Polickiego [19.10.2023] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego informujemy m.in. o dofinansowaniach, jakie Powiat Policki otrzymał na przebudowę dróg powiatowych w ciągu ulicy Nadbrzeżnej i Cisowej oraz łączącej miejscowości Mierzyn i Stobno.

Ponadto relacjonujemy Dzień Edukacji Narodowej zorganizowany przez Powiat Policki, a także inaugurację roku akademickiego 2023/24 Polickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Po raz kolejny odwiedziliśmy również Kościno, w którym rokrocznie odbywa się Bieg Przełajowy "Jarzębina".

Czytaj więcej

Flesz Powiatu Polickiego [03.10.2023] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego informujemy m.in. o kolejnych wnioskach na dofinansowanie inwestycji drogowych złożonych przez Powiat Policki.

Ponadto relacjonujemy spotkanie przedstawicieli Powiatowego Urzędu Pracy z przedsiębiorcami z terenu gminy Kołbaskowo, Mityng Lekkoatletyczny dla Osób Niepełnosprawnych organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowaczy nr 1 w Policach oraz Fundację Aktywne Police, a także uroczystość nadania medalu "Postawa godna naśladowania", który z rąk starosty polickiego Andrzeja Bednarka odebrała druhna Marika z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzózkach.

Czytaj więcej

Flesz Powiatu Polickiego [13.09.2023] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego relacjonujemy m.in. uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego oraz 10-lecie Schroniska dla bezdomnych Zwierząt w Dobrej.

Ponadto informujemy o kolejnych wnioskach złożonych przez Starostwo Powiatowe w Policach na dofinansowanie na przebudowę ulic Cisowej i Nadbrzeżnej oraz drogi powiatowej Asfaltowa, Wojska Polskiego, pl. Chrobrego. Informujemy również o rozpoczęciu rozbudowy drogi powiatowej Szczecin-Warnik w miejscowości Stobno.

Czytaj więcej

Flesz Powiatu Polickiego [05.07.2023] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego relacjonujemy m.in. otrzymanie wotum zaufania i absolutorium przez Zarząd Powiatu w Policach podczas ubiegłotygodniowej sesji Rady Powiatu w Policach.

Ponadto informujemy o dwóch kluczowych inwestycjach drogowych na terenie powiatu polickiego. Jedna z inwestycji realizowana jest na terenie gmin Dobra i Kołbaskowo, natomiast druga w gminie Kołbaskowo. Informujemy również o finalizacji pierwszego etapu usunięcia odpadów z ul. Kamiennej w Policach, a także o naborze do szkół ponadpodstawowych w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

Czytaj więcej

Flesz Powiatu Polickiego [21.06.2023] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego mówimy m.in. zakończonej przebudowie drogi powiatowej Bartoszewo-Sławoszewo, oraz problemach z dziką zwierzyną na terenach zurbanizowanych.

Ponadto relacjonujemy konferencję szkoleniową "Jak budować, aby nie zwariować?", podsumowanie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, a także bezpłatne badania dermatoskopowe i wizytę Dentobusu w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Policach.

Czytaj więcej

Flesz Powiatu Polickiego [06.06.2023] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego mówimy m.in. remontach cząstkowych przeprowadzanych na drogach Powiatu Polickiego. Relacjonujemy Powiatową Galę Laureatów, Powiatowy Tydzień Czerwonej Krwinki oraz Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży Zachodniopomorskie 2023 w Gimnastyce Artystycznej.

Ponadto informujemy o przygotowywanej koncepcji rozwoju turystyki w Powiecie Polickim.

Czytaj więcej

Flesz Powiatu Polickiego [23.05.2023] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego mówimy m.in. o dofinansowaniu do powstania Branżowego Centrum Umiejętności przy Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach, a także oddanemu do użytku nowego Internatu dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Policach.

Ponadto relacjonujemy 50-lecie działalności Poradni Psychologiczno-Pedagogiocznej w Policach oraz uroczyste przekazanie dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla ponad 40 osób bezrobotnych.

Czytaj więcej