Flesz Powiatu Polickiego [14.09.2022] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego mówimy m.in. pilotażowym projekcie "Aktywny rodzic", "Samodzielność – Aktywność – Mobilność" Dostępne mieszkanie.

W programie relacjonujemy również Mistrzostwa Polski Seniorów w Łucznictwie Bloczkowym i Barebow oraz Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej Teddy Cup.

Czytaj więcej

Flesz Powiatu Polickiego [31.08.2022] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego mówimy m.in. o sytuacji na Odrze na wysokości powiatu polickiego i o dwóch wnioskach do Rządowego Funduszu "Polski Ład".

We Fleszu znalazły się też informacje o projekcie "Mieszkanie dla absolwenta", jak również o przebudowie drogi łączącej Trzebież z Myśliborzem Wielkim, która realizowana będzie przy dofinansowaniu z Funduszu Leśnego.

Czytaj więcej

Flesz Powiatu Polickiego [10.08.2022] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego mówimy o dwóch inwestycjach prowadzonych przez Powiat Policki oraz relacjonujemy najciekawsze wydarzenia.

Powiat Policki realizuje przebudowę drogi Wołczkowo-Bezrzecze oraz przebudowę i termomodernizację budynku Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach.

Czytaj więcej

Flesz Powiatu Polickiego [30.06.2022] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego mówimy o absolutorium dla Zarządu Powiatu Polickiego, nowych inwestycjach drogach na terenie powiatu polickiego oraz potężnej inwestycji w rozwój edukacji powiatowej.

Przedstawiciele Powiatu Polickiego podpisali również umowę na pomoc dla uchodźców z Ukrainy w ramach projektu „Przystanek Police”, a także wsparcie dla organizacji pozarządowych.

Czytaj więcej

Flesz Powiatu Polickiego [17.06.2022] [wideo]

W najnowszym programie Flesz Powiatu Polickiego informujemy m.in. o przebudowie drogi powiatowej między Wołczkowem a Bezrzeczem oraz o Powiatowej Gali Laureatów.

Informujemy również o przyznanych dofinansowaniach na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz o konieczności złożenia deklaracji dotyczących źródeł ciepła.

Czytaj więcej

Flesz Powiatu Polickiego [31.05.2022] [wideo]

W najnowszym programie Flesz Powiatu Polickiego informujemy m.in. o Powiatowych Obchodach Dnia Strażaka oraz o pozyskaniu funduszy zewnętrznych na termomodernizację sześciu budynków szkolnych.

Ponadto w materiale znalazła się relacja z 25. Forum Samorządowego Powiatu Polickiego, a także z festynu "Z rodziną po zdrowie".

Czytaj więcej

Flesz Powiatu Polickiego [17.05.2022] [wideo]

W najnowszym programie Flesz Powiatu Polickiego informujemy m.in. podpisaniu umowy ws. realizacji programu przeciwdziałania nadwadze i otyłości wśród dzieci w wieku 8 lat oraz o przyznaniu przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dodatkowych pieniędzy na uprzątnięcie nielegalnego składowiska przy ul. Kamiennej w Policach.

Ponadto opracowane zostaną prace konserwatorskie pomnika von Ramina w Stolcu, na które Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego przekazał 25 tysięcy złotych.

Czytaj więcej

Flesz Powiatu Polickiego [26.04.2022] [wideo]

W najnowszym programie Flesz Powiatu Polickiego informujemy m.in. o pomocy humanitarnej dla miasta Nowy Rozdół w Ukrainie, a także informacja o uruchomionym przez Starostwo Powiatowe w Policach portalu powiatpolicki.pomaga.pl, którego celem jest udzielanie mieszkańcom Powiatu Polickiego pomocy w rozwiązywaniu różnych spraw i problemów życia codziennego.

Ponadto w programie znalazła się informacja o konferencji inaugurującej projekt „Poprawa efektywności energetycznej w budynkach szkolnych w Powiecie Polickim”, na który Powiat Policki otrzymał ponad 7 milionów złotych dofinansowania.

Czytaj więcej